/Auta na różne okazje

Auta na różne okazje

Oferujemy także wynajem pojazdów w zakresie:

  • VIP shuttle
  • Samochód na eventy
  • Imprezy okolicznościowe
  • Reklama
  • Inne
Proponujemy Państwu najem samochodów na różne okazje, w tym wynajem aut na śluby i do obsługi ślubów. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wysoką jakość świadczonych usług. Naszą dewizą jest stawanie na wysokości zadania. Posiadamy na swoim koncie wiele realizacji najmu samochodów eventowych, zwłaszcza na śluby.

Samochody ślubne

W ramach naszej oferty można również skorzystać z najmu luksusowych pojazdów jako VIP shuttle. Charakteryzujemy się profesjonalną obsługą klientów VIP. Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów dplomatycznych i konsularnych, korporacyjnych oraz instytucji kulturalnych i branży rozrywkowej. Posługujemy się językami obcymi na potrzeby naszych kontrahentów, w tym między innymi językiem angielskim, rosyjskim, niemieckim, japońskim i arabskim.
W razie potrzeb dysponujemy bazą wysoko wykwalifikowanej kadry kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Nasi kierowcy posiadają odpowiednią aparycję i wysoką kulturę osobistą.

Samochody vip shuttle

Wynajmujemy również samochody na indywidualne imprezy okolicznościowe, wyjazdy służbowe oraz na potrzeby reklamy, teatru, telewizji i kina. Zapraszamy serdecznie do współpracy. Z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Samochody na eventy